Cloud VPS

Wysokiej jakości chmura & Niezrównane Ceny

Bezkonkurencyjny stosunek jakości do ceny - zoptymalizowane pod kątem skalowania. Do indywidualnych aplikacji, systemów rozproszonych, dynamicznych klastrów lub środowisk programistycznych.
Serwery Cloud VPS dostępne są z najnowszą generacją procesorów AMD EPYC™ drugiej generacji oraz Intel® Xeon® Gold.
1 vCPU Intel 2 GB(DDR4) 20 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 25.00 zł./m-c
2 vCPU AMD 2 GB(DDR4) 40 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 33.00 zł./m-c
2 vCPU Intel 4 GB(DDR4) 40 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 35.00 zł./m-c
3 vCPU AMD 4 GB(DDR4) 40 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 56.00 zł./m-c
2 vCPU Intel 8 GB(DDR4) 80 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 70.00 zł./m-c
4 vCPU AMD 8 GB(DDR4) 160 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 95.00 zł./m-c
4 vCPU Intel 16 GB(DDR4) 160 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 120.00 zł./m-c
8 vCPU AMD 16 GB(DDR4) 240 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 175.00 zł./m-c
8 vCPU Intel 32 GB(DDR4) 240 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 220.00 zł./m-c
16 vCPU AMD 32 GB(DDR4) 360 GB SSD NVMe 20 TB Transfer 369.00 zł./m-c

Wspólne funkcje serwerów Cloud VPS

Maksymalna wydajność

Procesory AMD EPYC drugiej generacji i Intel® Xeon® Gold wraz z szybkimi dyskami SSD NVMe oznaczają, że korzstasz ze sprzętu o wysokiej wydajności. Możesz wybrać pamięć lokalną i sieciową (NVMe SSD RAID lub Ceph).

Wolumeny

Wolumeny oferują wysoce dostępne i niezawodne pamięci masowe SSD dla serwerów w chmurze. W dowolnym momencie możesz rozszerzyć każdy wolumen do 10 TB i podłączyć go do swojego serwera

Cloud VPS Plathost

Ochrona DDOS

Nasze serwery w chmurze zabezpieczone są za pomocą najnowszych urządzeń sprzętowych i wyrafinowanych technologii bezpieczeństwa obwodowego, zapewniając pierwszorzędną ochronę przed atakami DDoS na dużą skalę. A wszystko to bezpłatnie.

Zaawansowane Zarządzanie

Panel klienta umożliwia pełne zarządzanie serwerem. Ubuntu, Debian, Fedora i nie tylko –  do wyboru szeroka gama systemów operacyjnych i oczywiście zapewniamy najbardziej aktualne wydania.

Często Zadawane Pytania

Mamy wiele lokalizacji i z czasem będziemy dodawać nowe lokalizacje. Zamawiając Cloud VPS, możesz wybrać lokalizację, w której się on znajdzie. Nasze obecne lokalizacje serwerów Cloud VPS to: Niemcy i Finlandia.

Tak, oferujemy za dodatkową opłatą Kopie zapasowe Twojego serwera, które tworzymy automatycznie, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych. Możesz przechowywać do 7 z nich.

Niestandardowe serwery Cloud VPS (dodatkowa pamięć RAM, dodatkowe / większe dyski itp.) Nie są obecnie dostępne.

Serwery z dyskami lokalnymi przechowują wszystkie dane w lokalnym lustrze RAID w systemie hosta. Są zoptymalizowane pod kątem wysokiej wydajności we / wy i małych opóźnień oraz są szczególnie przydatne w aplikacjach, które wymagają szybkiego dostępu do dysków o małych opóźnieniach, takich jak bazy danych. Serwery z dyskami ceph przechowują swoje dane w zdalnym systemie plików. Każdy blok jest przechowywany na trzech różnych serwerach. Są szczególnie dostosowane do potrzeb związanych z wyższą dostępnością: jeśli lokalny sprzęt hosta ulegnie awarii, uruchomimy serwer na innej maszynie.

Obecnie skupiamy się na obsłudze Linuksa jako systemu operacyjnego. Jeśli chcesz, możesz samodzielnie zainstalować system Windows. Nie zapewniamy jednak żadnego wsparcia dla systemu Windows.