O nas

Witaj w PLATHOST

Platforma Hostingowa został założona w 2013 roku i przekształcona w 2020 roku. Od skromnego początku staliśmy się pierwszym wyborem dla usług hostingowych dla ponad 50 właścicieli witryn prywatnych i małych firm. Swoje usługi kierujemy głównie do klientów ze wschodniej Polski, jednak zaufały nam także firmy i osoby prywatne z całego kraju i zagranicy Dzięki fantastycznemu zespołowi, oddanemu zarządzaniu i niezawodnym partnerom nieustannie rozwijamy i ulepszamy nasze portfolio produktów i usług.

nasza misja

Naszą codzienną misją jest zapewnienie swobody wyboru hostingu niezależnie od tego czy prowadzisz bloga, agencję, czy jesteś właścicielem sklepu. Oferujemy proste plany hostingowe, które są jednocześnie bardzo wydajne i bezpieczne.

nasza wizja

Naszą wizją jest poszerzanie wiedzy z zakresu IT aby umożliwić klientom najszybsze i bezpieczne działanie ich serwisów. Chcemy stać się liderem w naszej dziedzinie we Wschodniej Polsce oraz zdobywać nowych klientów z innych części karju i zagranicy.

zespół PLATHOST

Nasz personel składa się z wysoko wykwalifikowanych i oddanych osób, które nieustannie starają się poszerzać swoją wiedzę na temat hostingu i rozwiązań internetowych
Asia
Asia
BOK
Piotr
Piotr
CEO
Marek
Marek
CTO

Nasi Klienci

Radek U.
Radek U.
@klient
Read More
Przeniosłem swoje strony do PlatHost i była to moja najlepsza decyzja. Wszystko działa jak należy i nie muszę dodatkowo płacić za certyfikaty SSL dla moich stron
Sławek T.
Sławek T.
@bhpusluga.pl
Read More
Jeden z najlepszych hostingów z jakich miałem okazję korzystać. Panel klienta przystosowany do potrzeb każdego użytkownika. BOK zawsze pomocny.
Tadeusz K.
Tadeusz K.
@cyberiapc.pl
Read More
Stabilny hosting i pomoc techniczna na najwyższym poziomie. Zawsze mogę liczyć na Wsparcie ze strony administracji .
Previous
Next