hosting wordpress

Hosting Wordpress

Konta zoptymalizowane dla witryn WordPress.

Miesięcznie
Rocznie

WPS

15.00 165.00

 • 10 GB NVMe storage
 • Transfer no limit
 • Konta mail no limit
 • Free certyfikat SSL
 • Bazy danych no limit
 • Free LSCache

WPL

30.00 330.00

 • 25 GB NVMe storage
 • Transfer no limit
 • Konta mail no limit
 • Free certyfikat SSL
 • Bazy danych no limit
 • Free LSCache
 • *Free domena .pl

*Darmowa domena przy płatności rocznej.

***

Funkcje, które zapewniają maksymalną moc Twojej stronie internetowej.

Szybkośc i wydajność

Plany hostingowe WordPress pozwalają na uruchamianie witryny w OpenLiteSpeed + wtyczka LiteSpeed, co gwarantuje błyskawiczne działanie witryny WordPress.

Darmowa migracja

Nasi eksperci przeprowadzą bezpłatnie migrację wszystkich witryn WP w terminie i godzinie, która najbardziej Ci odpowiada. Twoja strona pozostanie online podczas transferu.

Darmowa nazwa domeny i certyfikaty SSL

Zacznij od razu dzięki zoptymalizowanemu planowi hostingowemu WordPress, które jest dostarczane z bezpłatną nazwą domeny. Możesz także mieć bezpłatne certyfikaty bezpieczeństwa od naszych partnerów z Let's Encrypt.

Codzienne kopie zapasowe

Błędy mogą się zdarzać, ale mamy na to sposób. Wykonujemy kopie zapasowe co najmniej raz dziennie, które przechowujemy na zewnętrznych macierzach przez 7 dni, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojej witryny.

Opinie klientów

Zaufało nam wielu Klientów

Hosting Wordpress w opiniach naszych klientów.

FAQ

Często zadawane pytania

Co to jest hosting wordpress?

Hosting WordPress to rodzaj usługi hostingowej zoptymalizowanej dla stron opartych na CMS WordPress. WordPress jest obecnie najpopularniejszą platformą do tworzenia stron internetowych i jest obsługiwany przez prawie wszystkich dostawców hostingu.

Jak mogę dowiedzieć się więcej o WordPress?

WordPress jest zdecydowanie najpopularniejszym systemem zarządzania treścią, co oznacza, że możesz znaleźć mnóstwo dodatkowej pomocy i zasobów online. Oprócz dostawcy usług hostingowych możesz zdobyć większą wiedzę na temat tego narzędzia do tworzenia stron internetowych poprzez różne samouczki, artykuły, przewodniki wideo i kursy online. Ponadto stale rosnąca społeczność WordPress jest pełna przyjaznych i pomocnych użytkowników, którzy są zawsze gotowi udzielić pomocnej dłoni.

Jaki rodzaj konta powinienem wybrać?

Wybór odpowiedniego planu hostingowego dla WordPress często bezpośrednio wiąże się z liczbą odwiedzających miesięcznie. Proces znajdowania odpowiedniego planu WordPress jest prosty - zacznij od podstawowego planu i zwiększ kiedy zauważysz spowolnienie działania strony.

Jak przenieść moją stronę WordPress do PlatHost?

Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać datę i godzinę, kiedy chcesz, abyśmy przenieśli twoją stronę WordPress od poprzedniego dostawcy i przesłać nam dane logowania do twojego poprzedniego hostingu. Następnie przeprowadzimy migrację Twojej witryny wraz ze wszystkimi bazami danych i e-mailami bezpłatnie, bez przestojów w najszybszym możliwie czasie.

Czy moja strona WordPress będzie niedostępna podczas migracji?

Nie. Twoja strona nie będzie dostępna nawet przez sekundę. Twoi odwiedzający niczego nie zauważą. Transfer jest płynnym procesem wykonywanym przez przeszkolonych specjalistów ds. Migracji stron internetowych.

Jak działa wsparcie techniczne 24/7?

Możesz uzyskać natychmiastową pomoc techniczną za pośrednictwem czatu na żywo ( w czasie rzeczywistym ) lub otworzyć bilet w panelu klienta Wsparcie techniczne obejmuje wszystkie problemy związane z naszą platformą hostingową WordPress i serwerami. Nasi wewnętrzni eksperci WordPress są przyjaźni i troskliwi, pomagając jednocześnie rozwiązać wszelkie napotkane pytania lub trudności.

hosting wordpress

Wypróbuj
7 dni
okres testowy

Oferujemy 7-dniowy okres testowy dla nowych klientów. Zarejestruj się i wybierz plan dla siebie.

Zamów

* Nie dotyczy domen internetowych.