Zarezerwuj domenę już dziś, zanim ktoś ją przejmie.

Wyszukaj swoja perfekcyjną domenę

.pl

Oferta specjalna

15.00 zł

.net

Oferta specjalna

80.00 zł

.eu

Oferta specjalna

16.00 zł

.com

Oferta specjalna

65.00 zł

.top

Oferta specjalna

32.00 zł

.site

Oferta specjalna

20.00 zł

*Ceny terestracji na pierwszy rok.

***

Uwolnij maksymalny potencjał swojej domeny

 • Natychmiastowa rejestracja

  Wystarczy kilka minut, aby zacząć używać nazwy domeny. System rejestrujący domeny działa 24/7.
 • Zarządzanie DNS

  Większość TLD obejmuje zarządzanie DNS. Modyfikacja stref DNS nigdy nie była łatwiejsza!
 • Przejrzyste ceny

  Ceny domen nie posiadają ukrytych haczyków i nie wymagamy obowiazkowych przedłużeń na kolejne okresy.
 • Transfer domen

  Przeniesienie domeny bez problemów. Kod Authinfo bez zbędnych formalności.
 • Pełna kontrola domeny

  Przyspiesz swoją witrynę i popraw dostępność dzięki zmniejszonej redundancji.
 • Zawsze Twoja domena

  Twoja domena będzie zawsze zarejestrowana pod Twoim własnym nazwiskiem. Żadnych kompromisów ani utraty tego w przyszłości.
 • 24/7 wsparcie klienta

  Nasz zespół przyjaznych ekspertów jest do dyspozycji, jeśli potrzebujesz pomocy!.
 • Ochrona kradzieży

  Zapobiega przejęciu lub przeniesieniu domeny z konta bez pozwolenia.
 • Auto odnawianie

  Nie musisz sprawdzać dat wygaśnięcia, aby odnowić na czas!
***

Jak wykonać transfer domeny?

 • Zainicjuj transfer domeny

  Złóż w panelu klienta zamówienie transferu domeny od poprzedniego rejestratora.

 • Autoryzuj kodem AuthInfo

  Wprowadź otrzymany od poprzedniego rejestratora kod AuthInfo lub EPP.

 • Zaakceptuj Transfer

  Potwierdżź transfer domeny w otrzymanej wiadomości email.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co to jest domena?

Nazwa domeny to nazwa Twojej witryny. Nazwa domeny to adres, pod którym użytkownicy Internetu mogą uzyskać dostęp do Twojej witryny. Nazwa domeny służy do znajdowania i identyfikowania komputerów w Internecie. Komputery używają adresów IP, które są serią liczb. Jednak ludziom trudno jest zapamiętać ciągi liczb. Z tego powodu nazwy domen zostały opracowane i używane do identyfikacji podmiotów w Internecie, a nie przy użyciu adresów IP. Nazwa domeny może składać się z dowolnej kombinacji liter i cyfr i może być używana w połączeniu z różnymi rozszerzeniami nazw domen, takimi jak .pl, .com, .net i nie tylko.

Czy domena i witryna internetowa to jest to samo?

Nazwy domen i strony internetowe są ściśle powiązane, ale wymagają oddzielnych usług. Domena jest używana przez internautów w celu uzyskania dostępu do Twojej witryny. Na przykład nazwa naszej domeny to PlatHost.pl. Z drugiej strony hosting jest potrzebny, aby Twoja witryna pojawiła się online. Za każdą domeną znajduje się adres usługi hostingowej, w której przechowywane są pliki tworzące Twoją witrynę.

Mam domenę w innej firmie czy moge przenieść ja do PlatHost?

Oczywiście! Rejestrując nazwę domeny, jesteś uważany za oficjalnego właściciela nazwy domeny. W dowolnym momencie możesz zdecydować, czy zmienić rejestratora, który lepiej odpowiada Twoim wymaganiom. Jest wiele osób, które początkowo rejestrują swoje nazwy domen u jednego usługodawcy hostingowego i przechodzą na innego. Oferujemy prosty i nieskomplikowany proces transferu, który gwarantuje, że Twoja domena zostanie przeniesiona tak szybko i bez wysiłku, jak to tylko możliwe. Przenosząc domenę do Nas możesz mieć wszystko scentralizowane i zarządzać całym serwisem z jednego miejsca - zarówno domeną, jak i usługami hostingowymi.

Co to jest ochrona identyfikatora domeny i dlaczego jest to takie ważne?

Każdy, kto rejestruje nazwę domeny, jest zobowiązany przez ICANN (Internet Corporation for Assigned Names and Numbers) do utworzenia publicznego rejestru własności domeny oraz osobistych danych kontaktowych rejestrującego w katalogu wyszukiwania Whois. Lista WHOIS to baza danych wszystkich zarejestrowanych domen. Można ją przeszukiwać i jest dostępna dla każdego w internecie. Bez prywatności domeny (zwanej również ochroną prywatności WHOIS) wszystkie Twoje dane kontaktowe (adres, numer telefonu, imię i nazwisko itp.) Są publicznie dostępne. Ponadto zostaną wyświetlone wygaśnięcia nazwy domeny, odnowienie i inne istotne dane wykorzystywane do celów prawnych. Oznacza to, że hakerzy, telemarketerzy i spamerzy będą mogli uzyskać dostęp do adresów i numerów telefonów każdego rejestrującego domenę. Ochrona identyfikatora domeny (znana również jako prywatność Whois) chroni Twoje dane osobowe razem z danymi z oficjalnego rejestru domeny pod osłoną niewidzialności i ukrywa je przed dostępną globalnie bazą danych Whois, maskując je danymi ogólnymi.

Jakie są wymagania dotyczące rejestracji domen w PlatHost?

Po wybraniu żądanej nazwy domeny będziemy prosić o pewne informacje w trakcie procesu rejestracji. Dane kontaktowe są od nas wymagane przez Rejestratora nazwy domeny i obejmują one Twoje imiona i nazwiska, adres e-mail potrzebny do potwierdzenia procesu rejestracji, adres fizyczny i numer telefonu kontaktowego. Przed złożeniem zamówienia na nazwę domeny nigdy nie jest złym pomysłem sprawdzenie, czy wybrana nazwa internetowa nie jest zarejestrowana jako nazwa firmy lub firma.

Dlaczego inni dostawcy są drożsi?

Lata doświadczenia pozwoliły nam obniżyć koszty, przekazując tym samym oszczędności Tobie. Posiadamy bezpośrednie umowy partnerskie z czołowymi organizacjami akredytacyjnymi domen co czyni nas jednym z najtańszych rejestratorów.

okres testowy

Wypróbuj
7 dni
okres testowy

Oferujemy 7-dniowy okres testowy dla nowych klientów. Zarejestruj się i wybierz plan dla siebie.

Zamów

* Nie dotyczy domen internetowych.